Červenec 2009

Prázdniny v plném proudu..

24. července 2009 v 14:14 About me
Takže vám tu všechny zdravím:)
I když jsem na kompíku o prázkách minilálně tak jsem na chvilku skočím a podělím se s váma o moje nadšení z letošních prázdnin, které se fakt zatím vyvedly, skvělý počasí, spousta akcí a různý výlety nebo dovolenky:) takže si to moc užívejte přece jenom už teď máme skoro půlku za sebou. Máte celý měsíc,který můžete perfektně využít tak do toho:)

Mějte se Megie se s váma loučí...

Info about F.F.O.

3. července 2009 v 10:39 Fast Food Orchestra
Tahke velmi známá skáčková kapela funguje od roku 1998. Jejich hudba je směsicí tradiční jamajské hudby s dnešní moderní hudební scénou. Zahráli si z velkými Jamajskými legendami jako například The Skatalites v Německu. Společně vystupovali s takovými kapelami jako jsou Slackers,NYSJU,Yellow Umbrella,Polemic,Chris Murray,Dr.Ring-Ding,Pilfers,Toasters,Ska P,Hotknives,Skunk,Panteon Rococo a další...:) Najdete je taky na bandzone...:)

Vydali čtyři alba:
  • Fugison Party(2001) Emergency records
  • Last Food?!(2002) Jahquita records
  • Mangrooves ...Get a Groove(2004) 37 surfers records,(2005) Megalith records
  • Urban Menu(2008) Megalith records


info about Basta Fidel

3. července 2009 v 10:11 Basta Fidel
Skupina Basta Fidel je reinkarnací zaniknuvší kapely Fidel Castro (1997-2003). Z původní sestavy v kapele zůstali bubeník, kytarista a dva saxofonisté. Ze spolupráce s novými členy vznikl nový repertoár, čerpající jak ze soundu "starého fidela", tak z nových inspirací. Hudba houpavých rytmů s výraznou dechovou sekcí se tedy inspiruje nejen klasickým ska / rocksteady, ale nechává se také ovlivňovat jazzem, arabskými motivy, dancehallovou naléhavostí a jinými hudebními styly.

Všemu vévodí výrazově pestrý projev zpěvačky Marquet, která do vyznění některých písní nenápadně vpašovala nádech šansonu. Poté, co si kapela našla svůj specifický zvuk a styl, vydala na sklonku roku 2006 debutové album Plezír. Za dobu sveho působení si kapela vybudovala svoji pozici na české hudební Ska scéně a krom mnoha českých měst navštívila a svou produkcí bavila také publika v Německu, Maďarsku, Rakousku či Slovensku.

Podle mě je to fakt jedna z nejlepších skáčkových kapel v ČR a všem fakt doporučuju nějaký ten poslech týhle skvělý kapelky. Najdete je na www.bandzone.cz
A kdo má zájen o tuhle kapelku (koncerty, fotky, možnost zakoupení CD) tak ať se koukne na jejich --oficiálky--